Καλές επιδόσεις στην 1η ημέρα του Διασυλλογικού στην Αλεξάνδρεια

 Runbeat Team   2021-05-08 8:53  

Καλές επιδόσεις στην 1η ημέρα του Διασυλλογικού στην Αλεξάνδρεια


Ολοκληρώθηκε χθες το βράδυ η πρώτη ημέρα του Διασυλλογικού πρωταθλήματος ανδρών-γυναικών στο 2ο όμιλο της Κεντρικής Μακεδονίας. Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν στο ανακαινισμένο στάδιο της Αλεξάνδρειας.

Από τα αγωνίσματα που πραγματοποιήθηκαν χθες ξεχώρισε η επίδοση του Νίκου Ξενικάκη (ΓΑΣ Αλεξάνδρειας) στο μήκος με άλμα στα 7,54 μ. (1,4), ενώ πολύ καλή επίδοση είχε η 17χρονη Σοφία Κωνσταντινίδου (ΓΑΣ Αρχέλαος) στα 100 μ. με 12.88, αλλά και η Σοφία Υφαντίδου (ΟΚΑ Βικέλας) με 14.35 (-0,2) στα 100 μ. εμπ. και 51,69 μ. στον ακοντισμό.

 

Η Έφη Κολοκυθά (ΓΑΣ Αλεξάνδρειας) στον πρώτο της αγώνα στη σεζόν επικράτησε στο μήκος με 6,18 μ., στο στάδιο όπου έκανε τα πρώτα της αθλητικά βήματα σε πολύ νεαρή ηλικία. Η νεάνιδα Ελένη Ιωαννίδη (ΟΚΑ Βικέλας) σε ρυθμό προπόνησης πέτυχε 4.35.17 στα 1.500 μ. και στις επόμενες διοργανώσεις θα κυνηγήσει το όριο (4.26.40) για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα της κατηγορίας.

Αναλυτικά, τα χθεσινά αποτελέσματα:


                              ΑΝΔΡΕΣ                                                              

100μ.                                                   

1. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 11.94

2. ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 12.08

3. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ (ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ) 12.11

4. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 12.11

5. ΛΑΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ) 12.13

6. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 12.30

7. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 12.32

8. ΖΗΜΝΑΣ ΘΑΝΟΣ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 12.47

9. ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 12.60

10. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 12.63

11. ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ) 12.65

12. ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΔΑΝΙΗΛ               (ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ) 12.73

13. ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ) 13.01

14. ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ) 14.52

400μ.                                   

1. ΒΟΛΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ               (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 63.19

2. ΤΣΕΓΝΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 63.98

1500μ.                                  

1. ΚΙΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ) 4.34.24

2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) 4.36.58

3. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 4.37.72

4. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 4.56.28

5. ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 5.02.30

6. ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 5.16.65

5000μ.

1. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 16.41.12

2. ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 17.08.23

3. ΣΑΧΠΕΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ0 18.58.49

4. ΣΚΟΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 19.33.45

110μ. εμπ.                                                          

1. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 16.10

2. ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 16.13

3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 16.59

10.000μ. βάδην                                                

1. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ              (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 47.30.49

2. ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 47.57.15

3. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 48.37.27

4 Χ 100μ.                                                            

1. ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ (ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ, ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΔΑΝΙΗΛ, ΖΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 49.18

ΜΗΚΟΣ                                                               

1. ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 7.54

2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ) 7.11

3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 7.10

4. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ) 7.05

5. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 6.70

6. ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΜΠΟΓΚΤΑΝ (ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) 6.68

7. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 6.51

8. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 6.39

9. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 5.97

10. ΖΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ) 4.77

ΥΨΟΣ                                                   

1. ΛΙΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1.75

2. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 1.65

ΣΦΑΙΡΑ                                                               

1.ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 10.47

ΑΚΟΝΤΙΟ                                                            

1.ΤΣΙΩΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ) 51.86

ΓΥΝΑΙΚΕΣ                                                           

100μ.                                                   

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 12.88

2. ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΛΙΑ ΑΝΝΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 13.02

3. ΣΤΑΓΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 13.47

4. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 13.58

5. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 13.69

6. ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑ (Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ) 13.70

7. ΠΑΝΙΩΡΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 13.89

8. ΤΕΦΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ) 13.96

9. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 13.98

10. ΛΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 14.21

11. ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ              (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 14.24

12. ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΖΩΗ (ΑΣ.ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ) 14.27

13. ΚΑΤΑΧΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) 14.28

14. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) 14.54

15. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ (ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) 14.69

16. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 14.72

400μ.                                                    

1. ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 1.00.40

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 1.02.42

3. ΛΙΓΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 1.04.40

4. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ) 1.05.77

5. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 1.09.62

6. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 1.11.44

1500μ.                                  

1. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 4.35.17

2. ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 5.44.05

100μ. εμπ.                                                          

1. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 14.35

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 14.50

3. ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 14.70

4. ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 15.27

5. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 15.86

6. ΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 16.08

7. ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 17.04

ΜΗΚΟΣ                                                               

1. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 6,18

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 5,65

3. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 5,63

4. ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 5,40

5. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΗ (Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ) 5,06

6. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) 5,05

7. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 5,05

8. ΝΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ) 4,92

9. ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 4,89

10. ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 4,82

11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 4,78

12. ΠΕΤΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ) 4,74

13. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ              (ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ) 4,69

14. ΚΑΡΑΚΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ) 4,44

ΥΨΟΣ                                                   

1. ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ               (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 1.70

2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ (ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ) 1.61

3. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1.61

4. ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1.61

5. ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1.58

6. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 1.54

ΑΚΟΝΤΙΟ                                                            

1. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 51.69

2. ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 31.38

3. ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 28.64

Κ 16 ΣΥΝΘΕΤΑ ΑΓΟΡΙΑ  

1. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΣ               (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 2225

2. ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 2223

3. ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               (ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ) 1958

4. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1704

5. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 1673

6. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 1543

7. ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 1503

8. ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1500

9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1224

10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 930

Κ 16 ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ                             

1. ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 2052

2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 1953

3. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ) 1951

4. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 1797

5. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣΠΙΡΙΔΟΥΛΑ (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 1579

6. ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ) 1576

7. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ0 1564

8. ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 1494

9. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1477

10. ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1296

11. ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 1287

12. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ               (ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) 1006

13. ΜΠΟΖΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ) 932

14. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ) 929

15. ΠΑΝΤΗ ΕΛΕΑΝΑ (Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ) 849

16. ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ) 757

17. ΔΟΥΜΑ ΑΛΙΚΗ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 534

18. ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ) 222