Σε καλή κατάσταση οι νεαροί αθλητές και αθλήτριες των Ιωαννίνων

 Runbeat Team   2021-05-08 10:04  

Σε καλή κατάσταση οι νεαροί αθλητές και αθλήτριες των Ιωαννίνων


Οι νεαροί αθλητές και αθλήτριες ξεχώρισαν στο Διασυλλογικό πρωτάθλημα ανδρών-γυναικών που πραγματοποιήθηκε το διήμερο 5-6 Μαΐου στα Ιωάννινα στο στάδιο  "Ζωσιμάδες".

Στο πρώτο χρονικά διασυλλογικό, ξεχώρισε η επίδοση της 17χρονης Μαριλένας Χρυσικοπούλου (Πρωτέας Ηγουμενίτσας) που τερμάτισε σε 12.71 (0,5) τα 100 μ., ενώ η Αναστασία Ράπτη (ΑΓΣΙ) ήταν πρώτη σε 200 μ. και 400 μ. σε 25.36 (1,1) και 57.25, αντίστοιχα.

Στο μήκος επικράτησε η Ναταλία Μπέση (Πρωτέας Ηγουμενίτσα), ωστόσο ξεχώρισε ήταν η Σωτηρία Ράπτη (ΑΓΣΙ) με 6,08 μ. (1,0) αθλήτρια που θα διεκδικήσει τη συμμετοχή της στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20, αφού το όριο πρόκρισης είναι 6,10 μέτρα. Η 18χρονη αθλήτρια ήταν νικήτρια και στο τριπλούν με 12,63 μ.(-0,9), αρκετά κοντά στο ατομικό της 12,87 μέτρα. Ο 19χρονος Κώστας Μίλιος (Αθλος Άρτας) ήταν πρώτος στα 100 μ. με 10.68 με το όριο για το Ευρωπαϊκό Κ20 να είναι 10.65. Ο 16χρονος Ανδρέας Μίτα (ΑΣ Πρέβεζας) ήταν πρώτος στο ύψος με άλμα στα 1,98 μέτρα.

Τα αποτελέσματα

ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                         

100 μ.                                                                  

1. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (Γ.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 12,71

2. ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 12,88

3. ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 12,96

4. ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 13,18

5. ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 13,45

6. ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 13,84

7. ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ) 14,02

8. ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΕΤΑ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 14,25

9. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  (Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ") 15,04

200 μ.                                                   

1. ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 25,36

2. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (Γ.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 26,10

3. ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 26,21

4. ΤΡΑΙΚΑΠΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 27,02

5. ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 27,13

6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 27,29

7. ΚΕΓΚΟΥ  ΕΛΕΝΗ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 27,39

8. ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 27,96

9. ΧΟΛΕΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 28,75

10. ΞΕΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 29,59

11. ΛΙΒΑΣΟΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 30,99

12. ΒΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 31,06

400 μ.                                                                   

1. ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 57,45

2. ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΑΝΑ               (Γ.Σ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ) 60,25

3. ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 61,00

4. ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 61,32

5. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ-ΜΑΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 63,19

6. ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ) 63,28

7. ΒΑΣΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 64,19

8. ΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 64,21

9. ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 66,15

10. ΧΟΛΕΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 67,17

11. ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 69,40

800 μ.                                                  

1. ΜΠΟΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 2,37,05

2. ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 2,39,37

1500 μ.

1. ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΓΣΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 5,03,93

2 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 5,20,55

3 ΜΠΟΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 5,49,68

4 ΛΑΜΠΡΗ ΔΑΝΑΗ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 5,56,75

                                                                               

                                                                               

100 μ. εμπ.                                                         

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 16,12

400 μ. εμπ.                                                        

1. ΑΔΑΜΟΥ  (Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ") 1,11,90

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ. 

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ) 50,73                                              

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ.     

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΒΑΣΣΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ, ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΕΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ) 4,17,20                           

ΜΗΚΟΣ               

1. ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (Γ.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 6,10

2. ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 6,08

3. ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 5,65

4. ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ             .) 5.20

5. ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 4,90

6. ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 4,89

7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 4,70

8. ΛΙΒΑΣΟΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 4,50

9. ΒΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 4,08

10. ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 4,04

11. ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΑΝΝΑ  (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 4,00

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ) 4,02

ΚΑΖΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ) 4,00

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                  

1. ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 12,63

2. ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 12,15

3. ΜΑΒΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ) 9,70

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 9,30

5. ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 9,00

6. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ               (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 8,90

7. ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 8,42

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                            

1. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 1,61

2. ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 1,61

3. ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 1,61

4. ΤΑΣΙΟΥΛΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 1,54

5. ΜΠΑΛΑΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 1,40

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ                                       

1. ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 2,80

2. ΞΕΝΑΚΗ  ΧΡΥΣΑΥΓΗ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 2,80

3. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 2,80

4. ΚΑΨΑΛΗ ΝΕΦΕΛΗ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 2,60

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 9,35

2. ΤΣΙΑΒΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 7,70

3. ΒΟΙΚΕ ΡΕΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 5,70

4. ΜΙΧΑΛΗ  (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 5,65

5. ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 5,30

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ                                                     

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 22,00

2. ΜΠΑΛΑΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 20,20

3. ΤΑΡΑΜΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 19,30

4. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 18,36

5. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ  (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 17,25

6. ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 16,30

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ                                                                  

1. ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 36,77

2. ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ (Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 33,50

3. ΤΣΙΑΒΟΥ  ΗΛΙΑΝΝΑ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 33,44

4. ΡΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 26,36

5. ΤΣΕΛΙΛΑ ΦΑΤΙΟΝΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 25,40

6. ΓΟΓΑΛΗ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 21,32

7. ΖΗΚΟΥ ΑΥΣΤΑΘΙΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 17,00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                           

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ             274                                        

Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ   65                                          

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.           61                                          

Γ.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 24                                          

ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ               21                                          

ΕΥ ΖΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ           13                                          

Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018         11                                          

Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ                                                  

ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                                                        

Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ                                                          

Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015                                                       

Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                                  

ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                                                            

ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                           

Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ                                                              

ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ                                                            

Α.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΡΤΑΣ                                                        

ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ                                                          

ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ                                                     

Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ                                                  

Α.Σ. Ι ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ                                                     

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ                                                          

ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΡΤΑΣ                                                            

ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ                                                

ΑΝΔΡΩΝ                                            

100 μ                                                    

1. ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 10,68

2. ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 10,82

3. ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 11,13

4. ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (Γ.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 11,50

5. ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 11,51

6. ΒΟΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 11,80

7. ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ (Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ) 11,86

8. ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               (Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ) 12,07

9. ΒΛΕΤΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 12,17

10. ΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 12,20

11. ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ (Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ) 12,21

12. ΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Σ. "ΗΡΑΚΛΗΣ" ΦΙΛΙΑΤΩΝ) 12,22

13. ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ (Σ.Κ.Α.Ι. (12,22)

14. ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 12,32

15. ΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γ.Σ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ) 12,39

16. ΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΦΩΤΗΣ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 12,62

17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ               (Σ.Κ.Α.Ι.) 13,00

200 μ.                                                                   

1. ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 22,35

2. ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 22,83

3. ΜΑΛΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 23,74

4. ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 24,70

5. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 24,89

6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 24,92

7. ΤΖΙΜΑΣ ΕΤΕΟΚΛΗΣ (Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ") 25,33

8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ (ΣΚΑΙ) 26,10

9. ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Σ.Κ.Α.Ι.) 27,19

400 μ.                                   

1. ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 50,84

2. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 51,51

3. ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 52,19

4. ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γ.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 52,68

5. ΠΑΓΓΟΥΝΗΣΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΥΑΓΓ.                (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 53,49

6. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γ.Σ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ) 53,65

7. ΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Γ.Σ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ) 54,53

8. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 54,61

9. ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 55,16

10. ZAΡΚΑΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΑΓΣΑ ΔΡΟΜΕΑΣ) 56,13

11. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 56,94

12. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 58,72

800 μ.  

1. ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ) 1,54,18

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 1,57,02

3. ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 2,01,48

4. ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 2,01,92

5. ΒΕΖΔΡΕΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 2,13,32

6. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Σ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ) 2,22,95

7. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Α.Σ. Ι ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ) 2,35,97

1500 μ.                                

1. ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 3,57,93

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 4,02,86

3. ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ") 4,38,97

4. ΧΑΤΣΙΟΥ ΕΝΕΑ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 4,50,97

5. ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 4,54,71

6. ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Σ.Κ.Α.Ι.) 5,00,10

5000 μ.

1. ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ) 16,32,44

3000 μ. Φ.ΕΜΠ

1. ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 9,20,66

2. ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 11,06,25

400 μ. εμπ.

1. ΓΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 1,01,64

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ                                        

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 44,38

Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ (ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ, ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ) 45,62

Ε.Κ.Α. ΔΩΔΩΝΗ               (ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ, ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 46,10               

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ.                                                     

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΑΔΑΜΙΔΗΔΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ) 3,32,86

ΜΗΚΟΣ  

1. ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Γ.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 6,98

2. ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ) 6,55

3. ΜΗΤΑΡΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 6,44

4. ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 6,36

5. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 6,30

6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ) 6,28

7. ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 6,24

8. ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γ.Σ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018) 5,83

9. ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ") 5,35

10. ΡΕΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ) 5,10

11. ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 4,90

12. ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ) 4,80

ΥΨΟΣ                                                   

1. ΜΙΤΑ ΑΝΔΡΕΑΣ  (Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ") 1,98

2. ΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ) 1,96

ΤΡΙΠΛΟΥΝ                                        

1. ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 14,19

2. ΜΗΤΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 13,01

3. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 11,76

4. ΝΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 11,00

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ                                       

1. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 4,80

2. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 4,40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                                 

1. ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 12,84

2. ΚΟΥΤΟΥΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 8,87

3. ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Α.Σ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ) 7,50

4. ΣΚΕΥΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Α.Σ. "ΗΡΑΚΛΗΣ" ΦΙΛΙΑΤΩΝ) 7,00                                   

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ                                                    

ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ.) 33,90

ΚΟΥΤΟΥΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 29,60

ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Α.Σ. ΙΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ) 19,90

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Α.Σ. Ι ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ) 18.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 

1. ΜΙΧΑΗΛ ΘΩΜΑΖΟΣ (Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 39,03

2. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ) 30,30

3. ΜΠΑΛΑΤΣΑΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ) 28,55

4. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ) 27,00

5. ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ) 25,20

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                              

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ             227                                        

Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ   65                                          

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.           43                                          

Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ  33                                          

ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ        33                                          

Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ          20                                          

Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015       13                                          

ΕΥ ΖΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ           13                                          

ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ               13                                          

Γ.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 9                                             

Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018         8                                             

Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                                  

ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                                                            

ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                           

Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ                                                              

ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ                                                            

Α.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΡΤΑΣ                                                        

ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ                                                          

ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ                                                     

Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ                                                  

Α.Σ. Ι ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ                                                     

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ                                                          

ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΡΤΑΣ                                                            

ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ                                                


Οι αγώνες συνεχίζονται σήμερα και αύριο στους παρακάτω ομίλους

1ος Καβάλα (Ανατολική Μακ.- Θράκη) 8-9/5

2ος Αλεξάνδρεια (Κεντρική Μακεδονία)7-8/5

3ος Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκης) 8-9/5

6ος Λάρισα (Θεσσαλίας) 8-9/5

7ος Πάτρα (Βορ. Πελοποννήσου) 8-9/5

8ος Τρίπολη (Περ. Πελοποννησου) 8-9/5

9ος Χαλκίδα (Αν. Στερεά - Εύβοια/Χαλκίδα) 8-9/5

10ος Άγιος Κοσμάς (Αθήνας) 8-9/5

11ος Άγιος Κοσμάς (Πειραιάς/Δυτικής Αττικής) 8-9/5

15ος Ρόδος (Δωδεκανήσου) 8-9/5

17ος Λέσβου, (Λέσβος) 8-9/5